Ubytování U Cyklostezky

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Břehov 53, Břehov 37341

Ubytování U Cyklostezky je situované v obci Břehov v okresu České Budějovice. Jižní Čechy jsou rozsáhlou lokalitou, ve které naleznete nejednu možnost rekreačního či sportovního vyžití. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v jednom patře o třech samostatných pokojích. Po předchozí domluvě je možné uschovat i jízdní kola. Příjemné posezení za letního dne poskytuje zahrada s terasou zastřešenou slunečníky. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování U Cyklostezky On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování U Cyklostezky Pokoje

Ubytování U Cyklostezky je skvělou volbou pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel, kteří si chtějí užít společnou rekreaci na jihu Čech. Pro hosty jsou přichystané dva dvoulůžkové pokoje a jeden jednolůžkový pokoj. V patře najdete také dvě oddělené koupelny se sprchovým koutem a WC. Jednolůžkový pokoj má vlastní koupelnu. K dispozici je pohodlný nábytek a televize se SAT. Po domluvě s majitelem je možné ubytovat i domácího mazlíčka.

Ubytování U Cyklostezky Gastronomie

Ubytování má ve svém vybavení kompletně zařízenou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. K dispozici je také dobře zásobený bar a Snack bar. Skvělý nápoj si můžete vychutnat také na zahradní terase.

Ubytování U Cyklostezky Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování U Cyklostezky Okolí

Ubytování se nachází v obci Břehov, nedaleko od historického centra Českých Budějovic. V nedalekém okolí se nachází spousta památek i míst, která nabízejí sportovní vyžití. K návštěvě zve mimo jiné zámek v Hluboké nad Vltavou, překrásné historické město Český Krumlov, zřícenina hradu Dívčí kámen a další místa. Pobyt si můžete zpestřit také návštěvou ZOO Ohrada.

Ubytování U Cyklostezky

Břehov 53, Břehov
Zobrazit celou mapu